כלבים לומדים בתמונות.
כאשר אנו מלמדים כלב התנהגות חדשה זה נורא נחמד, אבל אם נתאמן עליה רק בסיטואציה מסויימת או רק בבית, הכלב ילמד שאת ההתנהגות הזו מבצעים רק שם.
הכללה עוזרת לכלב להבין שאת ההתנהגות הנלמדת ניתן לבצע בסיטואציות ובמקומות נוספים.
בסרטון, עדי וכלבתו סילדרה (פיטבולית בת 9 חודשים) בהכללת ההתנהגות ארצה +הישאר.

בר וג'וני בעבודת פוקוס בחוץ לנוכח גירוי מאוד חזק שזאת החברה הכי טובה של ג'וני, דארסי (הכלבה הלבנה במרחק) שנכנסה הרגע לפארק.
בתרגיל הזה מכלב שמשתולל על הרצועה ומנסה בכל כוחו להגיע לדארסי, ג'וני לומד שהכי כייף זה לאחר שהוא מבחין בדארסי, להחזיר את תשומת ליבו שוב לבר.
בסוף התרגיל, נתנו להם כמובן לרוץ ולהשתולל יחד.

לארצ'י יש בעיה עם מגע. הוא לא סומך על אף אחד לגעת בו בגוף, במיוחד באזורים מסויימים כמו האוזניים והזנב. זה לא עוזר גם שארצ'י חירש. לארצ'י יש גם דלקת אוזניים כואבת והוא חייב טיפול. הוטרינר לא יכל לטפל בו ושלח את אוקסנה לבית עם שטיפה וטיפות שהיא מאוד התקשתה לשים לו כי הוא משתולל ועלול לנשוך. הגעתי היום לשיעור חירום ובו יצרנו דיאלוג עם ארצ'י. לימדנו אותו לשכב על הצד ולהניח את הראש על הרצפה. לימדנו אותו שכאשר הוא מרגיש לא בנוח הוא רק צריך להרים מעט את הראש ואנו נתרחק. ולימדנו אותו שהכי שווה לשתף איתנו פעולה :) שימו לב, הסרטון צולם לאחר שכבר שמנו לו טיפות ללא סטרס ולחץ בכלל. רק לאחר שטיפלנו בו עלה לי הרעיון של לצלם את התירגול הזה.

עוד לא מלאה לבאלו שנה והוא כבר עבר מספר בתים עד שלבסוף הגיע ליעל. לא נתפס ולא מובן לי עד היום איך מישהו יכל לוותר עליו, כלבלב כזה מושלם, נוח ומהיר תפיסה. בסרטון אתם רואים עבודה של באלו בשבוע השני שלו אצל יעל (העבודה על "הישאר" ברחוב) ובשבוע הרביעי שלו אצלה (התרגיל "למקום"). יעל, בכישרון, נעימות, סבלנות ודיוק לא רק הביאה את באלו ללמידה סופר מהירה של תרגילים אלו ואחרים (שלא מצולמים), אלא גם התחילה לשנות את ההתנהגות המרוגשת מאוד של בטי (בת 13!) להתנהגות רגועה יותר, במיוחד כאשר מגיעים אורחים (אני :)) וללמד את בטי שגם לה שווה כשנותנים תשומת לב למישהו אחר.

נושאי אילוף נפוצים:

- חינוך גורים 

- הרס בבית והחצר

- הליכה נכונה עם רצועה

- תוקפנות

- טיפול בפחדים וחרדות
- אילוף כלבים למשמעת בסיסית ומתקדמת
- לימוד טריקים והתנהגויות אחרות
- בניית קשר ולימוד משחק נכון

- הכנת הכלב לתינוק חדש בבית

- הכנה לספורט כלבני: חיפוש והרחה, אג'יליטי, IPO, רכבות כלבים, פריסבי ועוד.

שעות עבודה

להיכן אני מגיעה

09:00 - 19:00

ראשון - חמישי

 

9:00 - 16:00

שישי

פעילות בצפון הארץ: כפר ורדים, מעלות תרשיחא, נהריה, עכו, כרמיאל, משגב והסביבה.

 

מייל: danasarid@gmail.com


טלפון:  0545-756052