top of page

לקוחות ממליצים

 

 

בגישה חיובית בלבד, ועם הרבה הקשבה גם לכלב וגם אלינו - דנה עזרה לנו בתחילת הדרך ונתנה כלים רבים שניתן להמשיך איתם הלאה. היא זמינה לשאלות גם בין שיעור לשיעור שזה עוזר מאוד. הרגשנו שיש לנו על מי לסמוך.
ממליצים בחום.


מיכאל ותמר

IMG-20211225-WA0018.jpg

רוצים להמליץ מכל הלב על דנה! מאלפת מדהימה, מקצועית מאוד עם יחס חם ואוהב! מסבירה, מלמדת ומיישמת את הנלמד בצורה הכי טובה! תודה ענקית שליווית אותנו במהלך חודשים אחרונים. נפגש בהמשך הדרך ❤❤❤

משפחת חקימוב

20211205_162659.jpg

הפעם הראשונה שפגשנו את דנה הייתה כשהיא העבירה הרצאה במעלות על הדרך שבה הגיעה לאלף כלבים. על הטעויות שעשתה בדרך עם הכלבים הפרטיים שלה ועל ההבנה שאפשר לאלף כלב על ידי אמון, תקשורת והרבה כיף. 
והאמת שישר התאהבנו. 
מיקה שלנו אמנם כבר לא גורה אבל ממש רכושנית ולא פעם נהמה עלינו ואפילו נשכה. היינו ממש אובדי עצות! ותוסיפו את זה שלמשפחתנו הקטנה עומדת להצטרף תינוקת מתוקה, ואיך לומר קצת חששנו. היה לנו ברור שאנחנו לא מוותרים על מיקה ושאנחנו פשוט זקוקים לעזרה. 
דנה הדריכה אותנו בדרכה הנעימה, החיובית והמחויכת איך לקרוא את שפת הגוף של מיקה ומה לעשות כדי להכין אותה לבואה של אחותה בת האדם שהולכת לשנות את חיינו. 
המסע שלנו עדיין לא הסתיים (ואולי אף פעם לא..) אבל בהחלט יש תקווה ואופטימיות להמשך הדרך. ואין יום שאנחנו לא אומרים שמיקה שלנו היא פשוט כלבה מקסימה.
אני ממליצה לכל מי שמביא כלב הביתה, לא משנה אם גור או לא, אם אימצתם מעמותה או מצאתם ברחוב. קחו שיעורי אילוף! הקשר ביניכם ובין כלבכם רק יתעצם ויהיה הרבה יותר חזק.


ענת ודימה.

WhatsApp Image 2019-02-11 at 17.25.07.jp

אז איך אסכם את הליווי המדהים של דנה -
ג׳ולי, רועה גרמנית, הגיחה לביתנו משום מקום ואנחנו שלא הכי ידענו מה לעשות עם הדבר החמוד הזה נעזרנו בדנה הנפלאה🧚🏻‍♀️
שהביאה איתה שלל של עזרים שלימדו אותנו לדבר עם ג׳ולי🐶
דרך השיעורים, שלהם התפקדנו בהרכב משפחתי מלא👨‍👩‍👧‍👦, למדנו לגשת, ללמד ולהכיר את הכלבה האהובה שלנו ויותר מזה, גם נהננו מגיבוש משפחתי מהנה😃

אז דנה, תודה רבה על תקופה מהנה! על החוויה! על התמיכה הנפשית לאורך הדרך (שהייתה נחוצה במקרה שלנו), על ההבנה ותודה על הכלים החשובים שנתת לנו!
אם קודם הייתי בנאדם שלא מתקרב לכלבים היום אני יודעת שחיים בלי כלבים הם משעממים, שכלב לומד בדיוק כמו ילד, כמונו, רק צריך לדעת איך לגשת אליו וללמד אותו🤩

ולכל המתלבטים, ממליצה בחום❤️


מירי

72302808_10158086407534119_3908592630757

הגענו לדנה בכוונה ללמוד לתקשר ולהבין את הכלב שלנו עוזי (בן 4) טוב יותר. דנה עבדה איתנו במקצועיות שיא: לאחר שהצבנו מטרות לתהליך האילוף (שאת כולן השגנו) וקבענו פגישות שבועיות קבועות התחלנו באילוף. בזכות העבודה עם דנה, עוזי קיבל יותר ביטחון ושיפר את היכולות והמיומנויות שלו, ואנחנו זכינו להבין אותו ואת הצרכים שלו טוב יותר (מה שהשפיע בצורה משמעותית על איכות החיים של כל יושבי הבית). דנה הייתה סבלנית, קשובה, מכילה, מקצועית, ברורה, נגישה וזמינה. בכל פגישת אילוף ואפילו אחריה, היא נתנה לנו את התחושה שהיא שם בשבילנו במאה אחוז וזה לא מובן מאליו. מעבר לכך שהאילוף נעשה בגישה חיובית, דנה ציידה אותנו בכלים להמשך עבודה. מומלץ בחום!

גל כהן

עוזי.jpg

למרות שכבר יותר מ 20 שנים אני מגדלת כלבים החלטתי עכשיו, כשאימצתי את מזל (מלעיל) וצ'אטרה ללמוד איך לאלף כלבים או כמו שאני קוראת לזה – תקשורת והתנהגות, כדי שההבנה ביננו תהיה טובה יותר ולזרז את תהליך ההתאקלמות המשותף.

כבר בשיחת הטלפון עם דנה חשתי את הביטחון והרוגע בדרך העבודה שלה שהם הם הדבר הכי חשוב ובסיסי בתקשורת עם כלבים, לפי דעתי. תהליך הלימוד היה כיפי גם לי וגם לכלבים. הם שמחו תמיד לבואה והיו דרוכים ללמוד את "המשחקים" החדשים שהיא מלמדת אותם בכל פעם. הם חיכו ל"משחקים" האלה, שלימדו אותם להירגע ולהיות קשובים בכל יום שתרגלתי איתם. אני שמחתי להיווכח שהתהליך מהנה. למדתי להפעיל את הגוף כשפה תקשורתית וגם שקליק אחד שווה (לפעמים) יותר מ 10 ליטופים.

התהליך ממשיך כמובן גם לאחר סידרת השיעורים ואני מיישמת את הידע הבסיסי שקיבלתי מדנה גם על התנהגויות אחרות שאני מעוניינת לכוון למקום הרצוי.

ואם לסכם, היה מוצלח מאוד, דנה פתחה לי צוהר לעולם מעניין ומרתק שלא הכרתי עד אז, פתח לעולם של מזל וצ'אטרה האהובים.

עירית טוהר

אימצנו את שולה לפני כמעט 4 שנים. היא הפכה במהרה לבת היחידה והאהובה שלנו, שליוותה אותנו בשנים הלא קלות בהן ניסינו להביא ילד לעולם. נקשרנו אליה מאד, והיא אלינו.

כאשר סוף סוף הצלחנו להכנס להריון, חששנו כמו כל הורה, ששולה, הבת הבכורה, תקנא באחותה הצעירה ולא תדע להתמודד עם התוספת החדשה לבית. משום כך, לקראת הלידה נעזרנו בדנה בהכנה של שולה לקראת השינוי הקרב ובא. דנה עזרה לנו להכין את שולה מבחינה רגשית ולאלף אותה באמצעות מספר פקודות כמו "שב", "ארצה" ו-"למקום", אשר אפשרו לנו להתמודד במצבים בהם אנו רוצים להרחיק את שולה או להגביל אותה במידת הצורך מהתקרבות לזאטוטה. 

 אנחנו מרגישים שהסיטואציה החדשה עוברת בשלום ומקווים שהשתיים יהפכו לאורך זמן להיות אחיות טובות זו לזו. 

דובי ונוני

 

הגענו אליך בעקבות המלצה של שכנה שאמרה שפגשה מאלפת כלבים מקסימה. ואכן העבודה איתך היתה כיף גדול, חיכינו למפגש השבועי כאל שעת בילוי. למדנו דרכך להבין את שולה וללמד אותה להבין אותנו. בעזרתך למדנו איך לתת לשולה לציית מתוך משחק ושמחה ולא מתוך פחד, ובכלל הקשר עם שולה הוא טוב ומלא שמחה יותר ממה שהיה לנו עם כלבים קודמים.
מעבר למפגשים, שעורי הבית הבית דרשו עבודה עם שולה ומתוך כך הבנה שלה ושל ההדרכה שקבלנו. זה לא היה תמיד קל, אבל זה בנה את יחסי האמון ביננו לבינה ועכשיו אנו נהנים מהתוצאות.
מצורפת תמונה של שולה (ויהיו עוד בעתיד).

מגדה ונדב

 

אימצנו גור קטן בן חודשיים וחצי לפני 3 חודשים, היה לנו מאוד חשוב ללמוד כיצד לתקשר איתו בצורה בריאה וחיובית. 
הגענו לדנה מכיוון והיא רשומה ברשימת המאלפים של צער בעלי חיים וקיבלנו עליה המלצה חמה, הכל היה נכון, קנובי (הגורון) אהב אותה מהשניה הראשונה שפגש אותה! 
אך חשוב מכך, דנה פשוט הראתה לנו איך לתקשר איתו בצורה הכי חיובית שניתן, עם הרבה חמלה והבנה היא עזרה לנו להתחיל בתהליך החינוך. עשינו 6 מפגשים עם דנה ובכל מפגש קיבלנו מענה על בעיות שעלו במהלך השבוע בנוסף לתרגולים חדשים. מה נגיד? הכל עבד כמו קסם, רק שלא מדובר בקסם, אלא בהבנה מוחלטת של דנה את הכלבלב.
תודה תודה תודה! בטוחים שנעשה עוד מפגשים בהמשך!  ממליצים בחום!

יסמין ובועז ריטר

 

הזמנו את דנה לקבל תמיכה בחינוך גור חדש. למרות שאנחנו מנוסים בגידול כלבים דנה נתנה לנו כלים להתמודדות עם התנהגויות לא רצויות והקניית הרגלים נכונים. על הדרך למדנו טריקים נחמדים שנוכל להשוויץ בפלא בפני אורחים. כל התהליך היה ברוח נעימה, בגישה חיובית ובסופו אנחנו בטוחים שנכונו לנו שנים ארוכות ושמחות עם חבר המשפחה החדש שלנו!

משפחת שפר

 

דנוש,
אתמול סיימנו סידרה ראשונה של 7 מפגשים.
פגשת אותנו מאוד מאותגרים עם לוקי ,הגור החדש המקסים שלנו - רגיש וחששן שלמד להכיר אותנו ואת הסביבה בזהירות רבה ועם חששות אין סופיות. אחד האתגרים הגדולים שלנו היה להרגיל אותו לנסיעות ברכב. האתגר שבהתחלה היה נראה לנו כבילתי מנוצח והנה אנחנו חותמים את התקופה עם נסיעות (שהולכות ומתארכות בהדרגה) מהנות ורגועות ועם ארגז כלים עשיר של תירגולים וטיפים שנמשיך ליישם ולחזק.
את ללא ספק הבן אדם הנכון במקום הנכון . מקצועית,חמה,סובלנית ועם נגיעת קסם במה שאת עושה.
תודה לך על התקופה המדהימה.
כבר מתגעגעים ואין לנו ספק שניפגש ממש בקרוב.

אולגה ואלי

לוקי בטיול.jpg

פשוט מעולה. עם הכלבים ועם כל המשפחה. תקשורתית, נעימה, קשובה, זמינה לכל שאלה.


רמי שוסטר

רמי שוסטר.jpg

דנה מאלפת מדהימה, מקנה ערכים ודרכי חשיבה ואילוך עם חיזוק חיובי.


עירית גרטלר

20201117_195517.jpg

רופי הוא כלב מאוד אנרגטי ובאילוף רצינו לעבוד איתו בעיקר על רוגע בבית ובטיולים. בעזרת דנה למדנו איך לגרום לרופי להיות יותר איתנו בטיולים (באמצעות חיזוק קשר עין) ופחות עסוק בכל הגירויים שמסביב, עבדנו גם על חיזוק רוגע בבית באמצעות תרגילים שונים. דנה ליוותה אותנו מספר מפגשים בהם שוחחנו על הציפיות שלנו והחלטנו על משך הטיפול ומהותו, ותמיד הייתה זמינה לשאלות שלנו. בעזרת האילוף למדנו להכיר את רופי טוב יותר ואיך לאתגר אותו. אין ספק שמאז תחילת התהליך רופי הפך לכלב רגוע וקשוב יותר!  (:

רוני ואמנון.

דנה עזרה לנו עם גור קינג צארלס- אוסקר החמוד שהצטרף לביתנו לפני כחודשיים. 
היתה לנו כלבה תקופה ארוכה שמתה לא מזמן והחלטנו לא לחזור על אותם הטעויות עם אוסקר הגור. 
דנה עברה איתנו על הרצונות והצרכים שלנו כמשפחה וכיצד אוסקר משתלב בהם, מה חשוב לנו ואיך להבין אותו טוב יותר תוך כדי זמינות מלאה לכל שאלה או תהייה (בלי קשר להיותה בן אדם ממש נחמד...)
ממליצים בחום!

משפחת גולדשלגר

oscar.jpeg

דנה מקסימה. נהנינו לעבוד איתה וללמוד ממנה. עשינו איתה סדרת מפגשים, עם כל מפגש ותרגול הרגשנו שיפור עצום בהתנהגות הכלב. תוך 6 מפגשים הרגשתי שקיבלתי כלים להתקדם באילוף בצורה עצמאית ואני מאמין שנחזור לסדרת מפגשים נוספת כדי לעלות בעוד רמה את אילוף הכלב.


נועם ושיר

טרזן.jpeg

דנה מדהימה!!
מגיעה עם המון מקצועיות ואורך רוח, מייד למדה אותנו ואת ארבעת הצ'יוואוות שלנו ובסובלנות אינסופית, הסבירה לנו את הגישה ואת התהליך, את הפסיכולוגיה שלהם ואיך לראות כל אחד מהם ואת הצרכים שלו בנפרד וכחלק מהלהקה.
הטמיעה בנו את ההבנה כיצד הפעולות שלנו בתוך התהליך
ישפיעו על ההתנהגות שלהם. איך להגיע למערכת יחסים של אמון וכבוד, עבודה התנהגותית בגישה חיובית ומהר מאוד ראינו את התוצאות.
דנה כיוונה אותנו ודייקה את העבודה, העשירה אותנו ואת עולמם של הקטנים.
ממליצה בחום !!


אילנית הר אבן

IMG-20220319-WA0010.jpg

Dana trained me pleasantly and professionally, I definitely have someone to learn from me at my age with over 40 years .of experience in raising dogs.


Arie Nishri

ראגה.jpg

לפני כארבעה חודשים אימצנו כלבה מצער בעלי חיים, שובבה, מלאת אנרגיות ו... מיד היה ברור שכמה שיעורי אילוף הם צעד הכרחי. היה קשה מאוד ללהתקרב אליה, במיוחד לילדים ואפילו לחבר את הרצועה לקולר כדי לצאת לטיול.
לשמחתנו, פגשנו בדנה שהיא כל מה שיכולנו לבקש ויותר. ברוגע שלה, בנכונות, בכוונה המלאה, כולה מגויסת, קודם כל ישבה איתנו, עם כל בני המשפחה, הקשיבה באמת כדי להבין מה בדיוק אנחנו רוצים וצריך ואיך לצאת לדרך.
הגישה של דנה לאילוף מעוררת כבוד ויעילה מאוד. את התוצאות ראינו מיד בכל שיעור ובכל תרגיל, פשוט מדהים.
דנה, הפכת את החוויה שלנו עם ג'וי ללא פחות ממדהימה, נסכת בכולנו ובמיוחד בילדים בטחון לגשת לג'וי, להוציא אותה לטיולים ובכלל לבלות איתה.
אז תודה לך דנה יקרה על מי שאת ואיך שאת. שתמשיכי ככה בדרכך ותגיעי לעוד ועוד משפחות לפזר מהמקצועיות שלך.
הכי שמחנו להכיר ובטוחים שעוד ניפגש.


בהערכה ובתודה ענקית, משפחת פרץ וג'וי.

%D7%92'%D7%95%D7%99_edited.jpg

במבה היא כלבה מאוד עקשנית שלא מוכנה להקשיב לאף אחד.

בנוסף היא מאוד שובבה ובגלל שהיא כ"כ קטנה הי גם חמקנית יותר מחתול:).

בזכות האילוף הקצר שעברה עם דנה, במבה נחשפה לעניין ה"לחשוב" והיא מאוד אוהבת את המשחק. מאז, כשבמבה משתוללת היא מקבלת אות בקשה ובתמורה אח"כ חטיף ונרגעת. אך הכי חשובה, זו מסורת הבקרים שלנו, בה במבה מתיישבת לאות "שבי" ומקבלת את התרופה היום-יומית שלה (דבר שהיה כרוך בעבר בהליכה לוטרינר שאיכשהו יגרום לה לקחת את התרופה מה שלא תמיד הצליח ופעם אחת מרוב מאבקים נשברה לה שן). אך כיום היא נהנית מהמשחק ואכילת התרופה נעשית באווירה חיובית ללא ידיעתה.:).

כמו כן, במבה גם הרבה יותר רגועה במהלך טיולים בחוץ ולא מושכת אותי כפי שעשתה בעבר.

אני ממליצה בחום על דנה.

היא בחורה מדהימה עם אהבה אמיתית לבע"ח וסבלנות רבה.

 

מירי

מאלפת עם גישה חיובית גם לכלב וגם לבעלים..
מאוד נהננו לעבוד מולה עם ג'סי הבורדרית המתוקה שלנו וכמובן שהתוצאות לא איחרו להגיע.. מומלץ בחום.


ליאת מזרחי

292279982_5450978198300274_6880072976296988521_n.jpg
bottom of page